درباره ما

کسب و کار آدرین شیمی آروند از سال ۱۳۸۰ آغاز و شرکت آدرین شیمی آروند در سال ۱۳۹۰ بشماره ۴۰۶۳۶۵ به ثبت رسیده است.
این شرکت پیشرو در تولید و صادرات محصولات ضد خوردگی برای محافظت از خطوط لوله در صنایع مختلف از جمله نفت، گاز، پتروشیمی، آب و فاضلاب و ساختمان با ظرفیت تولید روزانه بالغ بر ۲۰ تن می باشد.
محصولات تولیدی ما کلیه استانداردهای بین المللی، منطقه ای و ملی و الزامات مورد درخواست کارفرمایان و مشتریان را برآورده می نماید.
این محصولات که اهم آنها روکش های ضد خوردگی (inner) و پوشش‌های محافظت مکانیکی (outer) می باشند به همراه پرایمر لایه‌ای بین لوله و محیط پیرامونی آن ایجاد می نمایند که منجر به محافظت از خطوط لوله بخصوص در برابر خوردگی و پوسیدگی تدریجی آنها می‌گردند.
نوارهای پلی اتیلنی از چسبندگی، مقاومت بالا، حفاظت پایدار و غیر قابل تغییر برای لوله ها برخوردار است و محافظت کلیه خطوط لوله‌ای در هر سایز و صرف نظر از اینکه چه سیالی از آن عبور می‌کند (نفت، گاز، آب و …) قابل بکارگیری و مانع از انجام تعمیرات و صرف هزینه های بسیار بالا در صنایع مورد نظر می گردد.
یکی دیگر از کاربردهای محصولات آدرین شیمی آروند تعمیر و نگهداری خطوط لوله در حال فعالیت است که در کاهش هزینه های نگهداری بسیار مؤثر است.
به همین دلیل است که محصولات ضد خوردگی و ضد پوسیدگی این شرکت رضایت بسیاری از کارفرمایان، مشتریان و شرکت‌های داخلی و خارجی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، آب و فاضلاب و صنعت ساختمان را جلب نموده است و این در حالی است که شرکت با بکارگیری سرمایه های انسانی توانمند و خلاق همراه با تکنولوژی تولید روز دنیا، بستر مناسبی را جهت طراحی و توسعه محصولات جدید و ارایه راه حل های نوین و تولید محصولات کیفی فراهم نموده است.
ضمناً ترکیب پلیمری نوارهایی که این سیستم را تشکیل می‌دهند و نصب و کاربرد آنها به روش سرد و کیفیت بسیار بالای محصول، استانداردهای محیط زیست در مناطقی که از این محصولات استفاده می گردد را حفظ نموده و در قیاس با محصولات پایه حرارتی که جهت نصب آنها گرما نیاز است دارای کارایی بسیار بالاتری می باشد.
شرکت آدرین شیمی آروند در راستای استراتژیها و اهداف توسعه ای و جهت تحقق رویکرد بهبود مستمر و تضمین موفقیت‌های شرکت، بطور مداوم به الزامات، خواسته ها و نیازمندیها مشتریان توجه نموده و موفق به دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001 گردیده است.